MONITORING

MONITORING I SYSTEMY ALARMOWE

Najtańsze rozwiązania wsparte grupami patrolowymi

System alarmowy jest jednym z najtańszych i bardzo skutecznym rozwiązaniem chroniący nie tylko przed włamaniem, napadem, ale także np. przed pożarem. Każdy obiekt jest połączony z naszym centrum monirotingu, który działa 24h na dobę. Wszystkie systemy podlegają stałemu nadzorowi. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania monitorowania sygnałów przesyłanych drogą GSM/GPRS. Centrum monitoringu działa 24 godziny na dobę przez cały rok.

Jak działa system alarmowy?

System alarmowy zainstalowany w domu podczas np. włamania niezwłocznie przesyła stosowne informacje o detekcji ruchu, pożaru, itp. Po otrzymaniu sygnału alarmowego operatorzy centrum monitoringu niezwłocznie wysyłają patrole interwencyjne w zagrożony rejon. W razie konieczności na miejsce wzywane są równierz jednostki specjalne np. Policja, Straż Pożarna lub Pogotowie Ratunkowe. Czas dotarcia do obiektu zajmuje w zależności od odległości od 5 do max 15 minut. Pracownicy patroli na miejscu dokonują sprawdzenia obiektu i interwencji jeżeli zajdzie taka potrzeba. O zaistniałych zdarzeniach w każdym przypadku powiadamiani są właściciele obiektu.

Usługę świadczymy dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Wszyscy pracownicy grup interwencyjnych posiadają stosowne uprawnienia wymagane przepisami ustawy o ochronie osób i mienia łącznie ze środkami przymusu bezpośredniego oraz bronią palną.

Image

Jesteśmy profesjonalistami - działamy od ponad 70 lat

Nie krępuj się napisz lub zadzwoń do nas.

Przygotujemy dla Ciebie ofertę.
Jeżeli jesteś średnim lub dużym przedsiębiorstwem zapytaj się o ULGI PFRON. Pomożemy obniżyć obowiązkowe wpłaty na PFRON do minimum.

Nasi eksperci

Cezary BacaOlsztyn696 490 184
c.baca@sp-wulkan.pl
Tadeusz SokołowskiOstróda694 428 179
t.sokolowski@sp-wulkan.pl
Ewa ŻardzinGiżycko606 807 857
e.zardzin@sp-wulkan.pl
Image
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą firmą i naszymi usługami możesz zobaczyć inne informacje w social mediach.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Kontakt do nas

Adres

Poprzeczna 11,
10-282 Olsztyn
sekretariat@sp-wulkan.pl
89 526 85 96