WIDEOANALITYKA

WIDEOANALITYKA

Inteligentna analiza obrazu

Inteligentna analiza obrazu to innowacyjne rozwiązania XXI wieku, system złożony z dedykowanych systemów realizujących lub wspomagających usługę ochrony umożliwiający rozpoznawanie zagrożeń poprzez przetwarzanie obrazu i dźwięku oraz jego archiwizowanie. System musi być obsługiwany przez zaawansowane centrum monitoringu, wyposażone w odpowiednie narzędzia analityczne.

Jak działa analityka obrazu? Jakich dostarczamy usług?

Dzięki systemom analitycznym można osiągnąć wyższy stopień bezpieczeństwa i skuteczności ochrony realizowany w oparciu o grupy patrolowe.
Image

WIDEOWERYFIKACJA - WYKRYWANIE INTRUZA

USŁUGA  jest realizowana w postaci instalacji dedykowanych urządzeń tj.  profesjonalnych kamer CCTV oraz innych urządzeń aktywnych  wraz z elementami pasywnymi sieci i połączeń z naszym centrum monitoringu. System ten realizuje trzy funkcjonalności - alarmowego, TV przemysłowej oraz reakcji grup mobilinych.
Jest to najbardziej zaawansowana technologicznie usługa ochrony.

WIDEO OBCHÓD

WIDEO OBCHÓD jest usługą, która jest realizowana bezpośrednio przez nasze CENTRUM MONITORINGU. Usługa ta polega na instalacji systemu CCTV (mniej zaawansowanego techniczne, a przez co i tańszego). Usługa ta jest znacznie tańszym odpowiednikiem ochrony fizycznej. Jest usługą realizowaną przez profesjonalną obsługę centrum w określonym czasie ustalonym z Klientem i zgodnie z procedurami.

ROZPOZNAWANIE TABLIC REJESTRACYJNYCH

System analityki można integrować bezpośrednio z systemami rozpoznawania tablic rejestracyjnych wraz z otwieraniem bramy wjazdowej na obiektach. Systemy te analizują tablice rejestracyjne wraz z bazą danych uprawnionych pojazdów. Po po pozytywnej weryfikacji brama wjazdowa zostanie otwarta. W każdej chwili jest możliwość wygenerowania raportów wjazdów i wyjazdów.

Jesteśmy profesjonalistami - działamy od ponad 70 lat

Nie krępuj się napisz lub zadzwoń do nas.

Przygotujemy dla Ciebie ofertę.
Jeżeli jesteś średnim lub dużym przedsiębiorstwem zapytaj się o ULGI PFRON. Pomożemy obniżyć obowiązkowe wpłaty na PFRON do minimum.

Nasi eksperci

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą - zadzwoń lub napisz.

Cezary Bacacały kraj696 490 184
c.baca@sp-wulkan.pl
Image
Jeżeli jesteś zainteresowany naszą firmą i naszymi usługami możesz zobaczyć inne informacje w social mediach.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Kontakt do nas

Adres

Poprzeczna 11,
10-282 Olsztyn
sekretariat@sp-wulkan.pl
89 526 85 96